JHT EDUSTUS JHT A-NUORET JHT B JHT C1 JHT C2 JHT D1 JHT D2 JHT E1 JHT E2 JHT F1 JHT F2 JHT G LUISTELU/LEIJONAKIEKKOKOULU JHT NAISET

JHT F1

JOUKKUEINFO PELAAJAT JA TOIMIHENKILÖT OTTELUT

JOUKKUEEN TULEVAT OTTELUT

20.01.2018 klo 10:00, F1
RJK P vs JHT S

20.01.2018 klo 11:00, F1
RJK M vs JHT V

20.01.2018 klo 11:00, F1
JHT S vs HaU

20.01.2018 klo 12:00, F1
RJK V vs JHT V

03.02.2018 klo 10:00, F1
JHT V vs Cobrat V

03.02.2018 klo 11:00, F1
HaU vs JHT V

03.02.2018 klo 11:00, F1
JHT S vs Cobrat V

03.02.2018 klo 12:00, F1
JHT S vs Cobrat

18.02.2018 klo 11:00, F1
PJK vs JHT S

18.02.2018 klo 11:00, F1
JHT V vs PyPo

18.02.2018 klo 12:00, F1
JHT V vs PJK

17.03.2018 klo 10:00, F1
HaU vs JHT S

17.03.2018 klo 10:00, F1
YJK M vs JHT V

17.03.2018 klo 11:00, F1
YJK M vs JHT V

17.03.2018 klo 12:00, F1
PyPo vs JHT V

TULOKSET

x - x

09.12.2017 klo 12:00, F1
RJK V vs JHT V

x - x

09.12.2017 klo 10:50, F1
RJK V vs JHT S

x - x

09.12.2017 klo 10:00, F1
RJK P vs JHT V

x - x

09.12.2017 klo 10:00, F1
RJK M vs JHT S

x - x

26.11.2017 klo 12:00, F1
PJK vs JHT S

x - x

26.11.2017 klo 11:00, F1
RJK M vs JHT V

x - x

26.11.2017 klo 10:00, F1
JHT V vs Cobrat

x - x

26.11.2017 klo 10:00, F1
JHT S vs Cobrat V

x - x

11.11.2017 klo 14:00, F1 Leijonaliiga
YJK M vs JHT S

x - x

11.11.2017 klo 12:50, F1 Leijonaliiga
JHT V vs PyPo

x - x

11.11.2017 klo 12:50, F1 Leijonaliiga
YJK V vs JHT S

x - x

11.11.2017 klo 12:00, F1 Leijonaliiga
YJK V vs JHT V

8 - 6

29.10.2017 klo 15:15, F1 harjoitusottelu
Hermes punainen vs JHT

8 - 6

29.10.2017 klo 14:15, F1 harjoitusottelu
Hermes valkoinen vs JHT

3 - 11

22.10.2017 klo 15:00, F1 harjoitusottelu
RJK valk vs JHT

8 - 10

22.10.2017 klo 14:00, F1 harjoitusottelu
RJK pun vs JHT



< Takaisin edelliselle sivulle

Tulevat ottelut

16.12.2017 klo 10:00
Jouluturnaus
JHT E1 vs VIRKIÄ

16.12.2017 klo 13:00
Jouluturnaus
JHT E1 vs HERMES PUNAINEN

16.12.2017 klo 15:00
Jouluturnaus
JHT E1 vs K-OULU

17.12.2017 klo 10:00
Jouluturnaus
HERMES VALKOINEN vs JHT

Viimeisimmät ottelut

10.12.2017 klo 16:00
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
S-Kiekko vs JHT A  5 - 7

10.12.2017 klo 14:00
C-nuorten Suomisarja karsinta, lohko 1
JHT vs KuKu

10.12.2017 klo 13:50
D1 AA alkusarja, lohko 2
RJK R vs JHT S  1 - 12

10.12.2017 klo 12:30
E1 AA lohko 9b
JHT vs RJK Punainen