JHT EDUSTUS JHT A-NUORET JHT B JHT C1 JHT C2 JHT D1 JHT D2 JHT E1 JHT E2 JHT F1 JHT F2 JHT G LUISTELU/LEIJONAKIEKKOKOULU JHT NAISET

JHT A-nuoret

JOUKKUEINFO PELAAJAT JA TOIMIHENKILÖT OTTELUT

Yhteyshenkilö:

Jarmo Rantala


Puhelin:

0400 586 666


Sähköposti:

jarmo.rantala8.jr@gmail.com

ILMOITUSTAULU

AJANKOHTAISTA



KAUSI 2017-2018

Yhteydenotot:
Joukkueenjohtaja Jukka Luttinen, 0440424426, jojo.jhta(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja Arto Kokko, 0445570259, arto.kokko(at)akokko.fi
Valmentaja Timo Seikkula, 0445460088,tseikkula(at)gmail.com
Valmentaja Jarmo Rantala, 0400586666,jarmo.rantala8.jr(at)gmail.com


HARJOITUKSET



JOUKKUEEN OTTELUOHJELMAT KAUDELLA 2017-2018

Nuorten Suomi-sarjan karsinta (sarjan järjestäjä Antti Hänninen)
Kaikissa lohkoissa kaksinkertainen sarja + 4:n joukkueen kaksinkertaiset välisarjat, yht. 20 ott.
Täydellinen otteluohjelma löytyy täältä.

Lohko 1:
JHT (a)
Ahmat (a)
S-Kiekko (a)
Sport Akatemia (a)
Kisa-Eagles (b)
Lukko-Team (b)
Pyry (b)
Ässät Akatemia (b)

Työvuorolista 2017-2018
Päiväys Kello Joukkue 1 Joukkue 2 Jäähyaitio 1 Jäähyaitio 2 Kioski Kioski
19.8.2017 12:00 JHT A Ahmat A Alajoki Eskelinen Eskelinen Anttila
02.09.2017 12:00 JHT A Sport Akatemia Ylitalo Sorvari Siironen
17.09.2017 12:00 JHT A Kisa-Eagles Eskelinen Jutila
Eskelinen Hyry
30.09.2017 16:00 JHT A Pyry
Perälä
Liias Luttinen Hyry
01.10.2017
13:00 JHT A Lukko Team
Anttila Kyrölä Saari-Uusitalo Peltokoski
14.10.2017 18:50 JHT A S-Kiekko
Anttila Yliuntinen Saari-Uusitalo Jutila
05.11.2017 14:00 JHT A Sport Akatemia
Anttila Alajoki Peltokoski Pirinen-Alajoki
18.11.2017 18:45 JHT A Ahmat Kalliokoski Nikula Siironen Liias
19.11.2017 18:45 JHT A Sport Akatemia
Anttila Siironen Liias Luttinen
25.11.2017 15:00 JHT A S-Kiekko Limma Perälä Kyrölä Ylitalo
01.12.2017 20:00 JHT A Ahmat Myllylä Hovila Hyry Jutila
02.12.2017 15:30 JHT A Ässät Akatemia
Kyrölä Ylitalo Myllylä Brusin

JOUKKUEEN RAHALIIKENNE

Joukkueen uusi tilinumero: FI52 4912 0010 1162 41 / maksakaa kaikki suorituksenne pelaajan nimitiedolla varustettuna.
Vanhat viitenumerot eivät ole enää käytössä.

YHTEISTYÖKUMPPANIT




Eemelin-parketti Oy Kinnus-Kuljetus Oy Petri Saari Oy Sähköasennus A. Kokko Oy Taksipalvelu J Alajoki Oy



JOUKKUEEN TULEVAT OTTELUT

19.11.2017 klo 12:50, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Sport Akatemia

25.11.2017 klo 15:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs S-Kiekko

26.11.2017 klo 14:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Sport Akatemia vs JHT A

01.12.2017 klo 20:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ahmat

02.12.2017 klo 15:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ässät Akatemia

09.12.2017 klo 13:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Ahmat vs JHT A

10.12.2017 klo 16:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
S-Kiekko vs JHT A



< Takaisin edelliselle sivulle

Tulevat ottelut

19.11.2017 klo 12:50
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Sport Akatemia

19.11.2017 klo 15:00
D2 AA, Alkusarja Lohko 4
Cobrat vs JHT

25.11.2017 klo 15:00
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs S-Kiekko

25.11.2017 klo 17:00
C-nuorten Suomisarja karsinta, lohko 1
JHT vs KieHa

Viimeisimmät ottelut

19.11.2017 klo 10:20
B Suomisarja karsinta
JHT B vs KeKi

18.11.2017 klo 18:45
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ahmat  4 - 6

18.11.2017 klo 16:15
C-nuorten Suomisarja karsinta, lohko 1
Virkiä vs JHT

18.11.2017 klo 12:50
B Suomisarja karsinta
JHT B vs Hermes akatemia  8 - 2